Ortaklar & İletişim

icon image

Atatürk Üniversitesi - Türkiye, Lider Ortak

Erzurum-Türkiye'de bulunan Atatürk Üniversitesi, Gençlik, Eğitim ve Çevre alanında Türkiye’de bölgesel politikanın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla, üniversite öğrencilerine ve öğretim elemanlarına eğitim ve araştırma alanında uluslararası deneyimler sağlayan bir Yüksek Öğretim Kurumudur.

İletişim bilgileri

icon image

Ordu Üniversitesi-Türkiye

Ordu Üniversitesi, 2006 yılında Ordu, Türkiye'de kurulan Yüksek Öğretim Kurumudur. Üniversite, Eğitim ve Araştırma alanlarında uzmanlık sunar ve bu inisiyatifi, eğitim programları aracılığıyla gençlik için bir eğitim aracı olarak kullanabilmektedir.

İletişim bilgileri

icon image

KEAN-Birimi Alternatif Gençlik Faaliyetleri - Yunanistan

KEAN - Alternatif Gençlik Faaliyetleri Derneği, sosyal ve fiziksel çevrenin korunmasına yönelik insani yardım programlarının geliştirilmesi ve uygulanmasını amaçlayan, 2004 yılında kurulan ve Atina'da bulunan kar amacı gütmeyen bir dernektir. Nihai hedefi, gençlerin ve savunmasız sosyal grupların yaşamlarını iyileştirmek, sosyal dışlanma ile mücadele etmek, insan haklarına ilişkin daha iyi organize bir toplumu teşvik etmektir.

İletişim bilgileri

icon image

Modavi Napoli Onlus İl Federasyonu - İtalya

Modavi, Eğitim ve Kültür alanında aktif olan ve Üniversiteler, Okullar ve diğer Eğitim Kurumları ile pek çok işbirliği içerisinde olan kar amacı gütmeyen bir kültürel organizasyondur.

İletişim bilgileri

icon image

GENÇLİK ve KÜLTÜR PROJELERİ E.V. - Almanya

GENÇLİK ve KÜLTÜR PROJELERİ E.V. Çevre Eğitimi alanında faaliyet gösteren ve örgün ve yaygın eğitim alanında büyük deneyime sahip bir gençlik sivil toplum kuruluşudur.

İletişim bilgileri

icon image

Gençlik Derneği SAKURA - Romanya

“SAKURA” (Japonca Kiraz Çiçeği) 1990 yılında Bükreş'te kurulan ve Eğitimsel ve Kültürel faaliyetlerde bulunan; eğitimsel, kültürel ve çevresel projelerin yaratılmasında, koordinasyonunda ve uygulamasında önemli deneyime sahip, yenilikçi eğitim araçlarına sahip kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

İletişim bilgileri

icon image

Sosyo - Kültür Derneği Genç Alternatifler ASCAJ - Portekiz

ASCAJ, çocuklar ve yetişkinler için yaygın eğitim alanında çeşitli etkinlikler geliştiren ve sosyal entegrasyonu teşvik etmeye çalışan, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

İletişim bilgileri